شنبه, 17 خرداد 1399
1x
عنوان گروه خبري / آب و فاضلاب .
  • ساعت : ۹:۵۷:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ 
  • تعداد بازدید : 290
  • کد خبر : ۲۹۴۳
پیام تبریک نوروزی
همه‌ ما باید به مسئولیت اجتماعی‌‌مان عمل كنیم
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مازندران گفت: حیات بشر به آب و هوا بستگی دارد، همه‌ ما باید تلاش کنیم تا به مسئولیت اجتماعی‌ خود به درستی عمل کنیم.
نوروز نماد جاودان نو شدن است                 تجدید جوانی جهان کهن است زین ها همه خوب تر که هرنو شدنش            یادآور نام پاک ایران من است

نوروز نماد جاودان نو شدن است                 تجدید جوانی جهان کهن است

زین ها همه خوب تر که هرنو شدنش            یادآور نام پاک ایران من است

سال 1398 سالی پرتلاش همراه با کسب افتخار و موفقیت برای شرکت آب و فاضلاب استان مازندران بوده است. طی یک سال به یاری خداوند متعال و همت همکاران صدیق و زحمتکش، شاهد دستاوردهای قابل توجهی در این شرکت بوده ایم و امید می رود از این پس نیز روند پیشرفت در خدمت‌رسانی به مردم عزیز ادامه یابد.

طی سال 98 دست به دست هم و با همفکری، تعامل و مشارکت تمامی همکاران توانستیم در تامین آب شرب و ایجاد زیرساخت‌های مناسب درشهرها و روستاها اقدامات مثمرثمری را انجام دهیم که صدها هزار نفر از جمعیت این استان از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره‌مند شدند.

استان مازندران با دارا بودن بیش از 3 میلیون نفر جمعیت و شرایط جغرافیایی و آب و هوایی مساعد همواره پذیرای مهمانان بیشماری از اقصی نقاط کشور و یا مهمانان خارجی است. از آنجایی که مردم گرانقدر این سرزمین شایسته دریافت بهترین خدمات هستند همکاران آب وفاضلاب استان مازندران همواره در تلاشند علاوه بر تامین نیاز آبی مشترکین این استان، آب شرب مهمانان و مسافران را نیز تامین نمایند که این امر نیازمند تدابیر و تمهیدات ویژه‌ای است.

از سویی دیگر با توجه به یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی و شهری در این استان  برآنیم تا با بهره‌گیری از نیروهای انسانی کارآمد و با تجربه، استفاده از منابع و امکانات موجود، ارتقای ساختار اداری و مدیریتی و نیز گسترش آگاهی عمومی، به گونه‌ای عمل نمائیم تا سطح رضایتمندی مشترکین و توسعه مشارکت عمومی در راستای اهداف و برنامه‌های شرکت آب و فاضلاب استان مازندران ارتقا یابد و به یاری خداوند در سال جدید این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود.

سال 98 از جهاتی، سالی سخت و پر فراز نشیب برای ملت شریف ایران بود، از ابتدای سال که شاهد حادثه سیل بودیم و تا این آخر سالی که با شیوع ویروس منحوس کرونا در جهان و به دنبال آن در سرزمین ما ایران، شرایط برای هم‌میهنان‌ سخت‌تر هم شده است، افزایش مصرف آب در کشور،  فشار زیادی را به همکاران شرکت آب و فاضلاب وارد کرد، ولی آن‌ها دست از تلاش نکشیدند، کمافی‌السابق شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات هستند.

لازم و ضروریست همه ما با همدلی و همراهی و رعایت اصول بهداشت فردی و عمومی که توسط وزارت بهداشت در مقابله با این ویروس توصیه شده است، هرچه سریعتر گامی موثر در قطع زنجیره انتقال این بیماری برداریم و به برکت ماه‌های عزیز رجب و شعبان و مبعث پیامبر اکرم (ص)، با قدرت در جنگ با این ویروس منحوس پیروز شویم.

ايام نوروز 99 مقارن شده با روز جهاني آب‌، با شعار محوري آب‌، تغيير اقليم و مسئوليت اجتماعي. همه ما اعم از مسئول، کارمند و شهروند عادی در قبال جامعه‌ مسئولت داریم. باید با اصلاح الگوی مصرف و استفاده بهینه در بخش‌های مختلف، ضمن رعایت الگوی صحیح مصرف، سبک زندگی خود را با شرایط جدید دنیا منطبق کنیم. واقعیت این است که حیات بشر به آب و هوا بستگی دارد، همه‌ ما باید تلاش کنیم تا به مسئولیت اجتماعی‌ خود به درستی عمل کنیم.

بار دیگر بر خود لازم می دانم از تمامی مدیران، کارشناسان، کارکنان و زحمت‌کشان و صاحبان قلم و خبرنگاران که با پشتکار فراوان و تلاش شبانه‌روزی و خستگی ناپذیر، موجبات حرکت رو به رشد و توسعه همه جانبه این شرکت را فراهم نموده‌اند، تقدیر و تشکر نمایم‌.

به یمن فرارسیدن بهار دل انگیز و نوروز سال 1399و عرض صمیمانه‌ترین شادباش‌ها، بهترین آرزوها و تحقق برترین آرمان‌ها همراه با تحول و شکوفایی ایران اسلامی برای شما سروران گرامی و خانواده محترمتان را در سال نو از خداوند متعال خواستارم.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0