چهارشنبه, 24 مهر 1398
1x
عنوان گروه خبري / فرهنگی .
  • ساعت : ۱۰:۲۸:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 303
  • کد خبر : ۲۸۸۷
برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در آبفار مازندران برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء و قدردانی از ایثارگران هشت سال جنگ تحمیلی، برنامه های متعددی در شرکت آبفار مازندران برگزار شد.

 

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء و قدردانی از ایثارگران هشت سال جنگ تحمیلی، برنامه های متعددی در شرکت آبفار مازندران برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران ؛ مهندس مجید عبدالهی مدیر عامل شرکت طی سخنانی با اشاره به تقارن ماه محرم و عزاداری شهادت امام حسین(ع) و یاران با وفایش با هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و تسلیت این ایام به اهمیت لزوم حفظ انسجام و اتحاد ملی تاکید کرد و اظهار داشت: جنگ یادآور ویرانی و مرگ است ، اما هنگامی که جنگ جنبه دفاع از کشور، آئین و ارزشهای متعالی انسانی می یابد ، مقدس و ستایش برانگیز می شود ، در این جنگ 8 ساله جوانان، مردان و زنانی که در این راه  به شهادت رسیدند اسطوره مقاومت و ایستادگی هستند و یاد و خاطره شان هرگز فراموش نمی شود زیرا آنها برای دفاع از والاترین ارزشها جان خود را ایثار کردند و عزت و بالندگی که اکنون در کشور ما وجود دارد مدیون جانفشانی و رشادت شهیدان و ایثارگران و رزمندگان است در همین راستا هفته دفاع مقدس بهانه ای برای یادآوری و ماندگاری رشادتهای این مردان پرافتخار در تاریخ ایران است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران در بخش دیگری از سخنانش گفت: سنگر و جبهه ما در زمان کنونی کار و تلاش و خدمت به مردم شریف استان است و در حال حاضر فراگیرترین و مهمترین خدمت را به مردم، به عنوان یک زیر ساخت مهم در جامعه و در جبهه صنعت آبرسانی آنهم به محرومترین مردم در روستاها ارائه می دهیم لذا باید در خدمت گذاری به این مردم نجیب و زحمتکش، روحیه جهادی و از خودگذشتگی را سرلوحه خود قرار دهیم .

گفتنی است اهم برنامه های شرکت در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامل غبار روبی مزار مطهر شهداء ، دیدار با خانواده های معظم شهیدان، جمع آوری خاطرات شفاهی ایثارگران همچنین درج جملات و تصاویر مرتبط با ایام در قبوض آب بهاء و سایت شرکت، تجلیل و تکریم از 29 نفر از ایثارگران شاغل و ...  در شرکت طی این هفته برگزار شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0