چهارشنبه, 24 مهر 1398
1x
  • ساعت : ۱۱:۱۵:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 568
  • کد خبر : ۲۸۴۴
    /  2
برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاونین و روسای ستادی آبفار مازندران
با پایان یافتن دوران خدمت چند نفر از معاونین و روسای شرکت آبفار استان ، طی مراسمی و احکامی از سوی مدیر عامل شرکت آبفار مازندران نیروهای جایگزین و جدید منصوب و معرفی شدند.

با پایان یافتن دوران خدمت چند نفر از معاونین و روسای شرکت آبفار استان ، طی مراسمی و احکامی از سوی مدیر عامل شرکت آبفار مازندران نیروهای جایگزین و جدید منصوب و معرفی شدند.

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛ مهندس مجید عبدالهی مدیر عامل شرکت آبفار استان در آئین تودیع و معارفه معاونین و روسای جدید شرکت ضمن تبریک سال جدید به عنوان سال رونق تولید با اشاره به مشکلات سیلابهای اخیر اظهار داشت: علیرغم تلاش شبانه روزی و بی وقفه بسیاری از همکاران ستادی و اتفاقات شرکت از 27 اسفند سال گذشته متاسفانه هنوز از بحران خارج نشده ایم و همچنان پیگیریها و امدادرسانی ادامه دارد.

وی کیفیت آب ، حفظ و پایداری آبرسانی را خط قرمز شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران اعلام کرد و گفت: با توجه به مشکلات اخیر تلاش کردیم ضمن بسیج نیروهای امدادی و واکنش سریع برای پایداری آب در مناطق سیلزده همچنان در کیفیت آب خللی ایجاد نشود.

مهندس عبدالهی با اشاره به شرایط دشوار اقتصادی ، سیاست آتی  شرکت را تکیه بر اقتصاد مقاومتی بیان کرد و افزود: باید شرایط موجود را درک کنیم و با توجه به اقتصاد آب و قیمت بسیار نازل آب بهاء به ویژه در بخش روستایی ضمن سرلوحه قرار دادن شعار سال مقام معظم رهبری خودکفایی را همچنان در برنامه خود داشته باشیم.

وی در ادامه، تودیع و معارفه را جابه جایی مسئولیتها دانست و گفت: مسئولیت یک نعمت است و نباید آن را به نقمت تبدیل کنیم ، همانطور که هر مبدایی مقصدی دارد هر آمدنی نیز رفتنی را در پی خواهد داشت و در این میان باید به گونه ای عمل کنیم تا ضمن رضایت خداوند متعال و مردم هنگامی که به وجدان خود رجوع می کنیم شرمنده نباشیم.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران گفت: با تودیع و معارفه های جدید جوانگرایی در بدنه آبفار استان ایجاد شد و یقینا با استفاده از دانش روز و تلاش مضاعف نیروهای جوان شاهد پیشرفتهای پربارتری در شرکت خواهیم بود .

 

در پایان مراسم مهندس سید محمد آقازاده معاون منابع انسانی و پشتیبانی ، مهندس دلاور بابازاده معاون نظارت بر بهره برداری ، مهندس سید رسول سجادیان رئیس اداره پشتیبانی و خدمات اداری و مهندس     حبیب ا... سوادکوهی رئیس اداره نظارت بر طرحهای آب و فاضلاب با پایان یافتن دوران خدمت بازنشسته و با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از سوی مهندس عبدالهی  از زحمات آنها قدردانی شد .

 همچنین طی احکام جداگانه ای از سوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران مهندس      حمید محمد زاده که پیش از این معاونت مهندسی و توسعه شرکت را بر عهده داشت به عنوان معاون نظارت بر بهره برداری ،علی اصغر علیپور که در سمت رئیس اداره امور حقوقی و قراردادها بود به عنوان معاون منابع انسانی و پشتیبانی منصوب و معرفی شدند.

مهندس عبدالهی در احکام دیگری نیز مهندس محمد باکویی رئیس اداره حراست را  با حفظ سمت به عنوان معاون مهندسی و توسعه، لطف ا... لورایی رئیس اداره توسعه و منابع انسانی و آموزش  را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره حقوقی - قراردادها و پاسخگویی به شکایات  و مهندس طاهر بابازاده رئیس اداره مطالعات را به عنوان سرپرست اداره نظارت بر طرحهای آب و فاضلاب انتخاب و معرفی کرد.

امتیاز :  ۳.۶۷ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0