شنبه, 2 شهريور 1398
1x
  • ساعت : ۱۶:۱:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 429
  • کد خبر : ۲۸۳۲
مدیر جدید امور آبفار رامسر انتخاب و معرفی شد
مدیر عامل آبفار مازندران طی حکمی مدیر جدید امور آبفار شهرستان رامسر را منصوب و معرفی کرد.

مدیر عامل آبفار مازندران طی حکمی مدیر جدید امور آبفار شهرستان رامسر را منصوب و معرفی کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛ در آئین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید امور آبفار شهرستان رامسر، مهندس مجید عبدالهی مدیر عامل آبفار استان طی سخنانی ضمن اشاره به لزوم تغییر و تحول به عنوان یک ضرورت سازمانی اظهار داشت: جابه جایی در مدیریت موجب حرکت و پویایی و به منزله اداره امور با نگرش جدید و امری عادی در راستای رشد، خلاقیت و نوآوری افراد در سازمانهاست تا از ظرفیت و توانمندیهای نیروهای جوان و متخصص در مسیر خدمات رسانی بهینه تر استفاده شود.

وی افزود: هر انسانی به اقتضای شرایط زندگی، سن، شغل و ... در طول زندگی نقشها و وظائفی را به عهده می گیرد، انسان سعادتمند کسی است که هنگام مواجهه با وجدان خود آسوده خاطر باشد.

 مهندس عبدالهی در ادامه با اشاره به نقش حیاتی آب در زندگی مردم گفت: در سالهای گذشته آب به صورت لوله کشی و به آسانی در دسترس نبود و مردم از چشمه ها  آب می آوردند اما امروز وضعیت نسبت به 40 سال گذشته بسیار تغییر کرده و موفقیتهای خوبی در عرصه آبرسانی روستایی داشتیم.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران با اشاره به سه متغییر اصلی در حوزه آب شامل افزایش مصرف،ازدیاد جمعیت و کاهش منابع تامین آب گفت: طی 15 سال اخیر خشکسالی داشتیم و جمعیت 3 برابر و  مقدار مصرف 6 برابر افزایش یافت و علیرغم اینکه سرانه  مصرف استاندارد کمتر از 150 لیتر در شبانه روز است اما این سرانه در استان به 250 لیتر و  حتی در برخی مناطق روستایی به 400 لیتر هم می رسد لذا باید بیشتر قدردان آب باشیم و مدیریت مصرف ، توزیع و منابع را به شیوه ای صحیح اعمال کنیم.

مهندس عبدالهی با اشاره به شاخص بهره مندی آب گفت: یک درصد افزایش بهره مندی آب شرب در روستاها هزینه سنگینی در بردارد، در سال 92 بهره مندی آب شرب در استان 68 درصد بود و طی این 5 سال شاخص مذکور به  75.8 افزایش یافت که  از میانگین شاخص کشوری بالاتر است.

وی ادامه داد: طی این سالها با کمکهای مقام معظم رهبری و دولت توانستیم پروژه های بیشماری را به بهره برداری برسانیم  و با قاطعیت اعلام می کنم طی 5 سال گذشته بیش از 15 سال کار کردیم به طوریکه در سال 92 بیش از162 پروژه نیمه تمام در سطح استان داشتیم که طی این مدت 209 پروژه با صرف هزینه ای بالغ بر 192 میلیارد تومان به اتمام رسید و اهالی540 روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند شدند و اکنون نیز 432 پروژه نیمه تمام در دست اجرا داریم.

مهندس عبدالهی در ادامه سخنانش با اشاره به عدم انطباق قیمت تولید و فروش آب افزود: برای تولید یک متر مکعب آب 1000 تومان هزینه می شود در صورتیکه بهای یک لیتر آب را  فقط  به مبلغ 2 ریال دریافت می کنیم و این از چالشهای اساسی ماست.

در ادامه این مراسم محمد آزاد فرماندار رامسر ضمن قدردانی از تلاشهای مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران و همکارانش در اجرای پروژه های آبرسانی روستایی در سطح شهرستان رامسر گفت: در طول سالهای پس از  انقلاب خدمات زیادی در حوزه آبرسانی روستایی انجام شد و مردم از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند شده اند و این نشان می دهد که اقدامات زیادی در این مسیر با تلاش و زحمات بسیار  انجام شد لذا باید قدردان این زحمات باشیم و بدانیم که مسیر خدمت رسانی همچنان ادامه دارد.

 در پایان این مراسم با قدردانی از زحمات اسماعیل کیهانیان مدیر سابق امور آبفار رامسر ، طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران مهندس صالحی درجانی به عنوان مدیر جدید امور آبفار رامسر منصوب و معرفی شد.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0