يکشنبه, 1 ارديبهشت 1398
1x
عنوان : برگزاری مانور مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در آبفار مازندران
کد خبر : ۲۷۸۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ 
ساعت : ۱۱:۷:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مانور مدیریت بحران و پدافند غيرعامل در راستای مقابله با حوادث احتمالي و غير مترقبه و تهديدهاي ناشي از آنها با آمادگي لازم و به کارگیری تجهيزات مورد نیاز در آبفار مازندران برگزار شد.
به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛
به مناسبت هفته پدافند غیر عامل مانوری به همین منظور برای مقابله با حوادث و مخاطرات احتمالی ناشی از سيل،زلزله و .... در شرکت برگزار شد.

مهندس اسدا.... نعمتی مدیر پدافند غیر عامل و مقابله با بحران شرکت در حاشیه این مانور طی گفتگویی اظهار داشت: پدافند غيرعامل يعني اينكه براي مقابله با حوادث احتمالي و غير مترقبه و تهديدهاي ناشي از آنها بتوانيم با آمادگي و تجهيزات لازم حوادث و مشكلات ناشي از آنها را مدیریت کنیم به همین منظور و با توجه به شرايط توپوگرافي استان كه مستعد سيل،زلزله،خشكسالي و...مي باشد، آزمون میزان آمادگی همکاران جهت خروج در شرایط اضطراری ناشی از وقوع حوادث طبیعی و غیرطبیعی نظیر زلزله، آتش سوزی و نیز  تمرین و ممارست گروه­های امدادی در راستای کمک به افراد آسیب دیده به منظور کاهش آسیب­های وارده و به حداقل رساندن تلفات مالی و جانی با آمادگي لازم و تجهيزات كامل در مرکز شرکت برگزار شد.

وی افزود: این مانور با هدف ایجاد آمادگی و افزایش توان عملیات کارکنان جهت مقابله با شرایط اضطراری و خروج سریع از اماکن،فرهنگ سازی و نهادینه کردن موضوع شرایط اضطراری ، ارزیابی همکاری کارکنان با عوامل اجرایی، ارتقاء هماهنگی و تعامل در شرایط اضطراری همچنین ارزیابی و فرهنگ سازی به منظور اهمیت مدت زمان خروج از محل و محیط کار به مکان تعیین شده در مواقع خاص و بررسی نقاط ضعف و قوت برگزار شد تا بتوانیم آمادگي روبرو شدن در شرايط بحراني واقعی را داشته باشيم.


تعداد بازدید : 241

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0